Бершадський медичний коледж Бершадь

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін

Войнаровська Наталія Вікторівна – голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін, звання «викладач–методист», спеціаліст вищої категорії, викладач фізичного виховання.

Березовська Світлана Іванівна – спеціаліст вищої категорії, звання  «старший викладач», викладач біології і хімії.

Бондар Ігор Олексійович – спеціаліст вищої категорії, викладач фізичного виховання, ПВП.

Войнаровський Борис Іванович - спеціаліст вищої категорії, викладач фізичного виховання.

Трачук Анатолій Сергійович - спеціаліст вищої категорії, звання  «старший викладач», викладач фізики.

Закерняк Тетяна Миколаївна - спеціалст, викладач математики і інформатики.

 

Технічний звіт

першості Бершадського медичного коледжу

з баскетболу.

З 1 по 3 грудня 2015 року в спортзалі БМК пройшли змагання на першість коледжу з баскетболу серед юнаків та дівчат.

Результати:

Юнаки.

В змаганнях взяли участь десять команд (80 чол.)

Ігри проходили по змішаній системі 2 тайми по 10хв. В результаті проведених ігор місця розподілились наступним чином:

I        місце - збірна мед сестринського відділення

II       місце - 4 курс гр. ф/в б.9 кл.

III      місце - 3 курс ф/в б.11 кл.

Команди переможці нагороджені грамотами.

Відзначені кращі гравці: Мєдников О. (4к. ф/в), Михайловський Ю. (3к.

ф/в 11 кл.), Гаврилюк М.(3к.1гр.м/в), Шевчук І. (3 к. 1гр. м/в).   

Дівчата.

В змаганнях взяли участь п'ятнадцять команд(100 чол.)

Ігри проходили по змішаній системі 2 тайми по 10хв. В результаті проведених ігор місця розподілились наступним чином:

I        місце - 4 курс 2 гр. м/в

II       місце - 4 курс ф/в 6.11 кл.     

III      місце - 4 курс ф/в 6. 9 кл.

Команди переможці нагороджені грамотами.

Відзначені кращі гравці: Коваль М.(4к.2гр.м/в), Корніцька В.(4к.ф/в), Босак В.

(4к.ф/в б. 11кл.)

 

Кількість учасників змагань становила - 180 чол..

 

Головний суддя змагань: Войнаровська Н.В.

 

 

 

7 жовтня 2015 року відбулися змагання на першість Бершадського медичного коледжу з міні-футболу.

 

Результати ігор:

 

1.ІІ к. ф/в б. 9 кл. -        ІІІ к. ф/в б. 9 кл.            1 : 0

2.ІІІ к. ф/в б. 11 кл. -     ІІ к. ІІ гр. м/в                2 : 0

3.ІІІ к. ф/в б. 11 кл. -     ІV к. ф/в б. 11 кл.                   1 : 2

4.ІІ к. ф/в б. 9 кл. -        ІV к. ф/в б. 11 кл.                   2 : 0

 

Підсумки змагань:

 

І місце -   ІІ к. ф/в б. 9 кл.     

ІІ місце -  ІV к. ф/в б. 11 кл.  

ІІІ місце - ІІІ к. ф/в б. 11 кл.

 

Кращі гравці змагань:

 

1.Михайловський Юрій ІІІ к. ф/в б. 11 кл.

2.Риженко Михайло ІІІ к. ф/в б. 9 кл.

 

3.Легкун Владислав ІІ к. ф/в б. 9 кл.

 

 

16 квітня у м. Вінниці в гуманітарно-педагогічному коледжі відбувся другий етап олімпіади з інформатики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Вінницької області, в олімпіаді взяли участь 28 навчальних закладів регіону. Студентка І курсу м/в Вудвуд Катерина зайняла ІІ місце. Підготував викладач інформатики Трачук А.С.

Вітаємо з успішним виступом!